Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte H610M K DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

GIGABYTE H610M K H610 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HDMI USB3.2 M2 1700p Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.192,44 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 3202.44
Gigabyte H610M-K-DDR4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: lowellteknoloji

3.283,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3283.48
GIGABYTE H610M-K DDR4 HDMI PCIe 16X v4.0 1700p mATX

Satıcı: LowellTeknoloji

3.354,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3354.86
GIGABYTE H610M K rev.1.0, 2xDDR4, M.2, HDMI, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

3.360,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 3360.48
GIGABYTE H610M K DDR4, 2xDDR4, M.2, HDMI, 12-13.14.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

3.362,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 3362.85
Gigabyte H610M-K-DDR4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: kuralay

3.445,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3445.40
Gıgabyte H610M K Rev.1.0 2xddr4 M.2 HDMI 12-13.nesil LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 42 yorum

3.497,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 3497.98
Gigabyte H610m-k Ddr4 3200mhz 1xhdmı 1xm.2 Usb 3.2 Matx 1700p (12. / 13. Ve 14. Nesil İşlemci Uyumlu

Satıcı: DFS Bilgisayar

3.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 3542.00
Gıgabyte H610M K 3200MHZ M.2 Matx 1700P

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3569.00
GIGABYTE H610M-K DDR4 HDMI PCIe 16X v4.0 1700p mATX

Satıcı: ZmTeknoloji

3.527,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 3537.91
GIGABYTE H610M K 3200MHZ M.2 MATX 1700P

Satıcı: onlinealisverisyap

4.080,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 4080.74
Gigabyte H610m-k Ddr4 3200mhz 1xhdmı 1xm.2 Usb 3.2 Matx 1700p (12. / 13. Ve 14. Nesil İşlemci Uyumlu

Satıcı: FG BİLİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 4750.00

Gigabyte H610M K DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte H610M K DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte H610M K DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 22.6 cm
• En 18.5 cm

Gigabyte H610M K DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.