Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte H810M S2H LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte H810M S2H Intel H810M Soket 1851 Ddr5 6400MHZ(OC) M.2 Anakart

Satıcı: UMT TEKNOLOJİ YAZILIM A.Ş | 2 yorum

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3749.00
Gigabyte H810M S2H DDR5 (6400MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1851P mATX Anakart

Satıcı: Pandora Ticaret

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 3759.06
Gigabyte H810M S2H DDR5 (6400MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1851P mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.741,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 5741.01
GIGABYTE H810M S2H LGA1851 DDR5 6400MHz PCIe 5.0 M.2 NVMe Gigabit LAN mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 5809
Gıgabyte H810m S2h Ddr5 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1851p Matx

Satıcı: Tekramarket

5.887,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5887.08
Gıgabyte H810m S2h Ddr5 Hdmı-dp Pcıe 4.0 1851p Matx

Satıcı: Uzmanlarpc

6.142,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 6142.51
Gigabyte H810M S2H D5 1851P Vga Hdmi Dp Usb3.2

Satıcı: UZMANLARPC

6.367,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 6367.13
GIGABYTE H810M S2H DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1851P mATX 6.981,77 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6991.77
GIGABYTE H810M S2H DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1851P mATX 7.007,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7017.83
Gigabyte H810M S2H DDR5 (6400MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1851P mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.003,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 8003.08

Gigabyte H810M S2H LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte H810M S2H LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Gigabyte H810M S2H LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 1 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 2.1
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte H810M S2H LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.