Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
12.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 12299.00 Gigabyte X670 Aorus Elite AX AMD X670 6666 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: magic
12.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 12249.99 Gigabyte X670 Aorus Elite AX 6666mhz(OC) RGB M.2 AM5 DDR5 ATX Anakart 12.861,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12871 GIGABYTE X670-AORUS-ELITE-AX DDR5 6666Mhz(OC) HDMI M.2 ATX AM5Satıcı: Magic Teknoloji
12.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 12960.00 Gigabyte X670 Aorus Elite AX AMD X670 6666 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
13.109,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 13109.29 Gigabyte X670 Aorus Elite AX AMD X670 6666 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
13.486,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 13486.90 GIGABYTE X670-AORUS-ELITE-AX DDR5 6666Mhz(OC) HDMI M.2 ATX AM5Satıcı: Teknobiyotik
13.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 13489.00 Gigabyte X670-aorus-elıte-ax Ddr5 6666mhz(oc) Hdmı M.2 Atx Am5Satıcı: magicteknoloji
13.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 13499.99 GIGABYTE X670 6400MHz DDR5 Soket AM5 ATX Anakart (X670 AORUS ELITE AX 1.0)Satıcı: magicteknoloji | 1 yorum
13.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 13999.99 Gigabyte X670-aorus-elıte-ax Ddr5 6666mhz(oc) Hdmı M.2 Atx Am5Satıcı: verofis
15.269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 15269.00