Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte X670 Gaming X Ax V2 Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
9.349,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 9349.10
Gigabyte X670 Gaming x Ax V2 Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Outlet Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: miniöde
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 9999.00
Gigabyte X670 Gaming AMD X670 X AX V2 8000 (OC) Mhz DDR5 Soket AM5 HDMI M.2 ATX Anakart Satıcı: ernpazarlama
32.795,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 32795.88
Gıgabyte X670 Gamıng X Ax V2
Satıcı: ylmzhome
36.663,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 36663.70
GIGABYTE X670 GAMING X AX V2 DDR5 AM5 ATX Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
36.859,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 36859.72
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM