Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
18 dk önceki fiyat
1 11834 Gigabyte X670 Gaming X AX AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 11899.00 Anakart Gigabyte X670 Gaming X AXSatıcı: Teknobiyotik
12.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 12469.00 GIGABYTE X670-GAMING-X-AX DDR5 5200MHZ(OC) HDMI M.2 ATX AM5Satıcı: Magic Teknoloji
12.806,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 12806.40 Gigabyte X670 Gaming X Ax Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400(OC)mhz Atx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: magicteknoloji
13.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 13299.99 Gıgabyte X670-Gamıng-x-ax Ddr5 5200mhz(oc) Hdmı M.2 Atx Am5Satıcı: Teknobiyotik
13.389,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 13389.54 Gıgabyte X670-Gamıng-x-ax Ddr5 5200mhz(oc) Hdmı M.2 Atx Am5Satıcı: verofis
13.457,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 13457.08 GIGABYTE X670-GAMING-X-AX DDR5 5200MHZ(OC) HDMI M.2 ATX AM5Satıcı: pazarola
13.589,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 13589.70 GIGABYTE X670 6400MHz DDR5 Soket AM5 ATX Anakart (X670 GAMING X AX 1.0)Satıcı: Teknobiyotik
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 13999.00