Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Magic Teknoloji
35.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 35520.00 GIGABYTE X670E AORUS XTREME DDR5 8000(OC)MHz AMD AM5Satıcı: pazarola
36.280,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 36280.92 Gıgabyte X670E Aorus Xtreme AMD X670 8000 OC MHZ DDR5 Soket AM5 E-ATX AnakartSatıcı: verofis
36.424,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 36424.66 Gıgabyte X670E Aorus Xtreme AMD X670 8000 OC MHZ DDR5 Soket AM5 E-ATX AnakartSatıcı: magic
36.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 36699.99 Gigabyte X670E AORUS XTREME DDR5 8000(OC)MHz AMD AM5Satıcı: magicteknoloji
36.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 36999.99 GIGABYTE X670E AORUS XTREME DDR5 8000(OC)MHz AMD AM5 AnakartSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
36.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 36999.99 Gıgabyte X670E Aorus Xtreme Ddr5 8000(OC)MHZ Amd Am5Satıcı: magicteknoloji
37.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 37999.99