Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Gıgabyte X870 Aorus Elıte Wıfı7 Ddr5 M.2 Hdmı Dp Atx Am5

Satıcı: Dfsbilgisayar

14.235,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 14235.80
Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI 7 DDR5 8200MHz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

14.408,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 14408.10
Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI 7 DDR5 8200MHz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

14.424,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 14424.62
Gigabyte X870 Aorus Elıte Wıfı7 Am5 Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

14.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 14459.00
Gigabyte X870 Aorus Elıte Wıfı7 Am5 Atx Anakart

Satıcı: EbrarBilgisayar

14.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 14479.00
GIGABYTE ANAKART AMD AM5 ATX X870 AORUS ELITE WIFI7

Satıcı: Amazon.com.tr

15.228,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 15238.22
Gıgabyte X870 Aorus Elıte Wıfı7 Amd X870 Soket Am5 Ddr5 8000Mhz (Oc) Usb4 Wıfı 7 Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

16.141,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 16141.40
Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI 7 DDR5 8200MHz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Tebilon

16.533,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 16533.57
Ala Store Gıgabyte Anakart Amd Am5 Atx X870 Aorus Elıte Wıfı7

Satıcı: Daima Güvenlik

29.739,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 29739.81
Daisy Home Gıgabyte Anakart Amd Am5 Atx X870 Aorus Elıte Wıfı7

Satıcı: BYSISMAN

29.739,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 29739.81

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Ürün Ailesi

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Siyah 14.235,80 TL
Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 Ice AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Beyaz 15.036,06 TL

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s) 2580 25110
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri HDR
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 240 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 10 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Gigabyte X870 Aorus Elite WiFi7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.