Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 13599.00 Gigabyte Z790 Aero G Intel LGA1700 Ddr5 Micro Atx AnakartSatıcı: Ebrar Bilgisayar
13.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 13799.00 Gigabyte Z790 Aero G D5 1700P Type-C Z790-Aero-G 15.545,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 15555 GIGABYTE Z790 AERO G GAMING Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7600MHz(OC) M.2 Anakart 16.401,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16401.00 Gigabyte Z790-AERO-G Intel Z790 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
16.531,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 16531.55 Gigabyte Z790-AERO-G Intel Z790 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: bizdeherseyvarki
17.164,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 17164.36 Gigabyte Z790 Aero G D5 1700P Type-CSatıcı: bizdeherseyvarki
17.187,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 17187.73 Gigabyte Z790 AERO G Intel LGA1700 DDR5 Micro ATX AnakartSatıcı: bızdeherseyvar
17.187,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 17187.73 Gigabyte Z790-AERO-G Intel Z790 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: azomik
17.279,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 17279.49