Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 12049.00 Gigabyte Z790 Aorus Elite AX 7600mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1700p ATX DDR5 Anakart 12.734,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 12744 Gigabyte Z790 Aorus Elite AX W 7600mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1700p ATX Anakart 12.810,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12820 Gigabyte Z790 Aorus Elıte Ax Intel Z790 Soket 1700 Ddr5 7600(OC)mhz Atx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: Teknobiyotik
12.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 12899.00 Gigabyte Z790 Aorus Elite Ax Intel LGA1700 Ddr5 Atx AnakartSatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
12.979,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12979.00 Gigabyte Z790 Aorus Elite Ax Ice Intel Z790 DDR5 7600Mhz Atx Anakart Z790 Aorus Elite Ax IceSatıcı: Ebrar Bilgisayar
13.499,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 13499.00 Gigabyte Z790 AORUS ELITE AX ICE 7600MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX AnakartSatıcı: Ebrar Bilgisayar
13.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
7 13819.00 Gigabyte Z790 Aorus Elite AX ICE Intel Z790 7600 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
14.003,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 14003.90 Gigabyte Z790 Aorus Elite AX ICE Intel Z790 7600 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
14.251,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 14251.89 Gigabyte Z790 Aorus Elite AX ICE Intel Z790 7600 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
14.551,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 14551.00