Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
13.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 13989.00 Gigabyte Z790 AORUS ELITE X WIFI7 Intel Z790 Soket 1700 DDR5 8266(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 13999.00 Gigabyte Z790 Aorus Elite X WIFI7 8266mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1700p ATX Anakart 14.163,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14173 Gigabyte Z790 Aorus Elite X WIFI7 Intel Z790 8266 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: incehesap
14.999,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 14999.45 Gigabyte Z790 AORUS ELITE X WIFI 7 8266MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX AnakartSatıcı: Ebrar Bilgisayar
15.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 15019.00 Gigabyte Z790 Aorus Elıte X Wıfı7 Intel Z790 Soket 1700 Ddr5 8266(OC)mhz Atx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: incehesap
15.134,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15134.05 Gigabyte Z790 Aorus Elite X Wi-Fi 7 8266 MHz OC Ddr5 Soket 1700 M.2 Hdmi DP ATX AnakartSatıcı: İncehesap
15.554,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 15554.44 Gigabyte Z790 Aorus Elite X WIFI7 Intel Z790 8266 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
16.026,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 16026.00