Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 26099.00 GIGABYTE Z790 AORUS MASTER X WIFI-7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1700P EATXSatıcı: onlinealisverisyap
26.696,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 26706 Gigabyte Z790 Aorus Master X Intel Z790 8000 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
27.897,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 27897.90 Gigabyte Z790 Aorus Master X Intel Z790 8000 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
28.579,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 28579.22 GIGABYTE Z790 AORUS MASTER X GAMING Intel Z790 Soket 1700 DDR5 8266MHz(OC) M.2 Anakart 28.722,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28722.00 Gigabyte Z790 Aorus Master X Intel Z790 8000 MHz DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: zmteknoloji
29.105,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 29105.05 Gigabyte Z790 Aorus Master X Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-dp Pcıe 5.0 1700p EatxSatıcı: MB TEKNOLOJİ
33.873,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 33873.56