Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
16.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 16849.00 Gigabyte Z790 AORUS PRO X WIFI7 8266mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi 1700p ATX DDR5 Anakart 16.626,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 16636 Gigabyte Z790 Aorus Pro X Intel Z790 DDR5 8266Mhz Atx Anakart Z790 Aorus Pro XSatıcı: Ebrar Bilgisayar
19.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 19299.00 Gigabyte Z790 AORUS PRO X 8266MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 DP ATX AnakartSatıcı: Ebrar Bilgisayar
19.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19569.00 Gigabyte Z790 Aorus Pro X D5 1700P Hdmi Dp Type-CSatıcı: Teknobiyotik
19.793,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 19793.93 Gigabyte Z790 Aorus Pro X Intel Z90 8266 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
20.754,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 20754.90 Gigabyte Z790 Aorus Pro X Intel Z90 8266 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik | 1 yorum
21.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 21179.00 Gigabyte Z790 Aorus Pro X Intel Z90 8266 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
21.224,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 21224.89 Gigabyte Z790 Aorus Pro X Intel Z790 Soket 1700 Ddr5 8266(OC)mhz Atx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
21.962,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 21962.93