Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Z790 D Intel Z790 7600 Mhz DDR5 LGA 1700 ATX Oyuncu Anakart Satıcı: ernpazarlama
15.867,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 15867.88
Gıgabyte Z790 D Ax Anakart - Intel Core 14. Nesil Cpu'ları, 12+1+1 Fazlı Dijital Vrm'yi, 7600 Mhz'e Kadar Ddr5 (Oc), 3Xpcıe 4.0 M.2, Wi-Fi 6E, 2.5Gbe Lan, Usb 3.2 Gen 2'Yi Destekler
Satıcı: ylmzhome
19.650,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 19650.80
Gıgabyte Z790 D Anakart - Intel Core 14. Nesil Cpu'ları, 12+1+1 Fazlı Dijital Vrm'yi, 7600Mhz Ddr5 (Oc), 3Xpcıe 4.0 M.2, 2.5Gbe Lan, Usb 3.2 Gen 2'Yi Destekler
Satıcı: ylmzhome
22.200,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 22200.20
Gigabyte Gıgabyte Z790 D Ax Anakart - Intel Core 14. Nesil Cpu'ları, 12+1+1 Fazlı Dijital Vrm'yi, 7600 Mhz'e Kadar Ddr5 (Oc), 3xpcıe 4.0 M.2, Wi-Fi 6e, 2.5gbe Lan, USB 3.2 Gen 2'yi Destekler
Satıcı: koçlar grup ticaret
23.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 23119.00
Gigabyte Z790 D Intel Lga 1700 Ddr5 7600 Mhz Atx Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
34.776,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 34776.54
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM