Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: asbil-group | 1 yorum
9.032,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 9032.74 GIGABYTE Z790 UD DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 1700p ATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.896,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 8896.00 Gigabyte Z790 UD Intel Z790 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
9.310,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 9310.08 Gigabyte Z790 UD Intel Z790 7600 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: MbTeknoloji
9.487,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 9487.46 Gigabyte Z790-ud Intel Z790 Ud Lga1700 Ddr5 AnakartSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
9.785,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 9785.00 GIGABYTE Z790 UD GAMING Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7600MHz(OC) M.2 Anakart 9.785,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 9785.00 Gigabyte Z790-ud Intel Z790 Ud Lga1700 Ddr5 AnakartSatıcı: almadangelme
11.069,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 11069.30