Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
İzoly H81 M2 Sata Ddr3 1600MHZ USB 2.0 VGA HDMI Ses Lan 1150P 4.gen Anakart
Satıcı: İzoly | 69 yorum
1.938,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 1938.82
IZOLY H81 Sata Ddr3 1600mhz Usb 2.0 Vga Hdmi Ses Lan 1150p 4.gen Kutulu Anakart Satıcı: İzoly
2.019,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 2019.60
Izoly H81 Sata 4.Gen 1600MHZ DDR3 LGA 1150 Micro ATX Anakart Satıcı: adanacomputer
2.530,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 2530.00
Izoly H81 Sata 4.Gen 1600MHZ DDR3 LGA 1150 Micro ATX Anakart Satıcı: İzoly
2.838,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 2838.66
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM