Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI B650M Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI B650M Gaming WIFI mATX AM5 ANAKART

Satıcı: DFSBilgisayar

7.428,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 7428.81
Msı B650m Gaming Wıfı Matx Am5 Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

7.429,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 7429.90
MSI B650M Gaming WIFI mATX AM5 ANAKART

Satıcı: DFSBilgisayar

7.494,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 7494.22
Msı B650m Gaming Wıfı Matx Am5 Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

7.555,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7555.44
MSI Msı B650M Gaming Wıfı Matx Am5 Anakart

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 5 yorum

7.729,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7729.45
Msı B650m Gamıng Wıfı Am5 Anakart + Amd Ryzen 5 7500F Am5 Anakart+İşlemci Bundle

Satıcı: Dfsbilgisayar

13.441,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 13441.80
MSI B650M GAMING WIFI AM5 ANAKART + Amd Ryzen 5 7500F AM5 ANAKART+İŞLEMCİ BUNDLE

Satıcı: DFSBilgisayar

13.538,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 13538.67
MSI B650M GAMING WIFI AM5 ANAKART + Amd Ryzen 5 7500F AM5 ANAKART+İŞLEMCİ BUNDLE

Satıcı: DFSBilgisayar

13.606,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 13606.07
Msı B650m Gamıng Wıfı Am5 Anakart + Amd Ryzen 5 7500f Am5 Anakart+işlemci Bundle

Satıcı: DFSBilgisayar

13.638,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 13638.03
MSI B650M GAMING WIFI AM5 ANAKART + Amd Ryzen 5 7500F AM5 ANAKART+İŞLEMCİ BUNDLE

Satıcı: DFS Bilgisayar

13.843,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

10 13853.81
Msı B650M Gaming Wıfı Matx Am5 Ddr5 7200MHZ(OC) HDMI Dp M.2 Usb3.2 2.5g Lan Wı-Fı 6e Matx

Satıcı: MULTİDERMOMEDİCAL

15.558,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 15558.16
MSI B650M GAMING WIFI AM5 ANAKART + Amd Ryzen 5 9600X AM5 ANAKART+İŞLEMCİ BUNDLE

Satıcı: DFS Bilgisayar

16.968,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 16978.89
MSI B650M GAMING WIFI AM5 ANAKART + Amd Ryzen 7 9700X AM5 ANAKART+İŞLEMCİ BUNDLE

Satıcı: DFS Bilgisayar

20.707,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 20717.3

MSI B650M Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI B650M Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI B650M Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 2 (HBR2)
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI B650M Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.