Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI B760M BOMBER WIFI Anakart, Micro-ATX - 14./13./12. Nesil Intel Çekirdek İşlemcileri, LGA 1700 - DDR5 Bellek Arttırma 6400MHz/MAX, PCIe 4.0 x16 Yuvası, M.2 Gen4 Yuvasını Destekler Satıcı: DFS Bilgisayar
5.688,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 5698.98
MSI B760M BOMBER WIFI DDR5 Motherboard LGA 1700 Micro ATX HDMI DP D-Sub Satıcı: DFSBilgisayar
5.796,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 5796.87
MSI B760M BOMBER WIFI DDR5 Motherboard LGA 1700 Micro ATX HDMI DP D-Sub Satıcı: DFSBilgisayar
5.814,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 5814.80
Msı B760M Bomber Wıfı Ddr5 Motherboard Lga 1700 Micro Atx HDMI Dp D-Sub
Satıcı: Dfs Bilgisayar
5.970,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 5970.54
MSI B760M BOMBER WIFI DDR5 Motherboard LGA 1700 Micro ATX HDMI DP D-Sub Satıcı: DFSBilgisayar
6.141,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 6141.18
Msı B760m Bomber Wıfı Ddr5 Motherboard Lga 1700 Micro Atx Hdmı Dp D-sub Satıcı: ernpazarlama
14.521,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 14521.28
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM