4.2 (1 oy) / 3 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI B840 Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI B840 Gaming Plus WIFI AMD B840 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: olnino

8.279,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 8279.99
MSI B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000(OC) Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Megalodon Gaming

8.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 8880
MSI B840 Gaming Plus WIFI AMD B840 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: hayatbilgisayar | 7 yorum

8.923,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 8923.08
MSI MB B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000MHZ(OC) HDMI 2x M.2 USB 10Gbs 2.5G LAN WI-FI 7 ATX

Satıcı: Magic Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 8999.00
Msi Mb B840 Gaming Plus Wifi Am5 Ddr5 8000Mhz(Oc) Hdmi 2X M.2 Usb 10Gbs 2.5G Lan Wi-Fi 7 Atx

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 8999.00
MSI B840 GAMING PLUS WIFI 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart

Satıcı: Cansın Market | 19 yorum

9.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9060.00
MSI B840 Gaming Plus WIFI 8000Mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 9.096,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 9106
MSI B840 GAMING PLUS WIFI 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 19 yorum

9.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 9559.00
Msı B840 Gaming Plus Wifi Ddr5 (8000Mhz)Oc M.2 Hdmı/Usb-C Pcıe 4.0 Am5 Atx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.863,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 9863.30
Msi Mb B840 Gaming Plus Wifi Am5 Ddr5 8000Mhz(Oc) Hdmi 2X M.2 Usb 10Gbs 2.5G Lan Wi-Fi 7 Atx

Satıcı: netsipariş

9.898,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 9898.40
Msı B840 Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: Netsiparis

9.903,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9903.20
MSI B840 GAMING PLUS WIFI 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 9.769,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9779
MSI B840 GAMING PLUS WIFI AMD B840 Soket AM5 DDR5 8000MHZ(OC) M.2 Anakart 9.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 9939.00
MSI B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.007,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 10007.00
MSI B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

10.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 10089.00
MSI B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 9.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

16 9279.00
MSI B840 GAMING PLUS WIFI7 DDR5 HDMI USBC PCIE 4.0 AM5 ATX 10.209,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 10219
MSI MB B840 GAMING PLUS WIFI AM5 DDR5 8000MHZ(OC) HDMI 2x M.2 USB 10Gbs 2.5G LAN WI-FI 7 ATX

Satıcı: netsiparis

10.259,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 10259.14
MSI B840 GAMING PLUS WIFI7 DDR5 HDMI USBC PCIE 4.0 AM5 ATX 10.239,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 10249

MSI B840 Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI B840 Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI B840 Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 5 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 4x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI B840 Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Talha T**** Profil Resmi

1 yorum

Talha T**** PcIe 5.0 x16 desteği yok. Anakartı aldım var diye elime geçti hem kutusundan hem internet sitesinden kontrol ettim 4.0 ve 3.0 desteği mevcut. İade edeceğim. Epeydeki bilgiler içinde düzeltilmesi uygundur. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Talha T**** Uyarınız için teşekkür ederiz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
emre e**** Profil Resmi

10 yorum

emre e**** @Talha T**** bende b850 aldim onda olduğu için hemde vrm sayisi 15 faz olmasi lazim b850 de
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.