4.7 (3 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI B850 Gaming Plus WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI MB B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200MHZ(OC) DP 2X M.2 USB 10GBS 2,5G LAN WI-FI 6E ATX

Satıcı: Amazon.com.tr

10.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 10159
Msı B850 Gamıng Plus Wıfı6e Am5 Ddr5 8200 Oc Mhz Atx Gaming Aaaa11msı0033

Satıcı: magic

10.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 10149.00
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 10149.00
Msı B850 Gamıng Plus Wıfı6e Am5 Ddr5 8200 Oc Mhz Atx Gaming Aaaa11msı0033

Satıcı: Tekramarket

10.727,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 10727.08
Msı MB B850 Gamıng Plus WIFI6E Ddr5 8200MHZ(OC)MHz Am5 Atx Anakart

Satıcı: magicteknoloji | 27 yorum

10.734,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 10734.05
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

10.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 10869.00
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E 8200mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 10.802,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10812
Msı B850 Gamıng Plus Wıfı6e Ddr5 Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

10.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 10969.00
Msı MB B850 Gamıng Plus WIFI6E Ddr5 8200MHZ(OC)MHz Am5 Atx Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 27 yorum

10.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 10989.00
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket

11.014,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 11014.74
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E 8200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 10.879,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 10889.01
Msı B850 Gaming Plus Wifi6e Ddr5 (8200Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp/Usb-C Pcıe 4.0 Am5 Atx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.041,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 11041.40
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AMD B850 Soket AM5 DDR5 8200MHZ(OC) M.2 Anakart

3 yorum

11.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11059.00
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Tekramarket

11.126,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 11126.00
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX 11.428,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 11438
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

11.459,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 11469
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E AM5 DDR5 8200(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 12.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 12349.00
Msı B850 Gamıng Plus Wıfı6e Ddr5 Anakart

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.584,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

18 13584.25
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E DDR5 ANAKART

Satıcı: 1DoluDukkan

13.853,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

19 13853.49

MSI B850 Gaming Plus WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI B850 Gaming Plus WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI B850 Gaming Plus WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 6E (802.11axe)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.4 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI B850 Gaming Plus WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.