4.8 (2 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI B860M Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI B860M GAMING PLUS WIFI SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) 3xM.2 1x TB4 HDMI DISPLAY 5G LAN WIFI 7 mATX

Satıcı: DijitalPulse

10.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 10760
Msı B860M Gaming Plus WIFI Intel B860 8600 MHz(OC) Soket LGA 1851 mATX Anakart

Satıcı: magic

10.633,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 10633.15
MSI B860M Gaming Plus WIFI DDR5 8600MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 10699.00
MSI B860M GAMING PLUS WIFI 8600MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP mATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

10.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 10750.00
MSI B860M GAMING PLUS WIFI 8800Mhz(OC) M.2 1851p mATX Anakart 11.225,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11235
Msı B860M Gaming Plus WIFI Intel B860 8600 MHz(OC) Soket LGA 1851 mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

11.390,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 11390.52
Msı B860m Gamıng Plus Wıfı Soket 1851 Ddr5 8600Mhz(Oc) 3Xm.2 1X Tb4 Hdmı Dısplay 5G Lan Wıfı 7 Matx

Satıcı: Dfsbilgisayar

11.440,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11440.90
Msı B860M Gamıng Plus Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Matx

Satıcı: Core Bilgisayar

11.494,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 11494.53
Msı B860m Gaming Plus Wifi Ddr5 (8800Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp/Usb-C Pcıe 5.0 1851P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.508,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 11508.90
MSI B860M Gaming Plus WIFI DDR5 8600MHz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

11.530,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 11530.35
MSI B860M GAMING PLUS WIFI 8600MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP mATX Anakart 11.439,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 11449
MSI B860M GAMING PLUS WIFI-7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851P mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

11.916,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 11926
MSI B860M GAMING PLUS WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8800+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 12.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12529.00
Msı B860m Gamıng Plus Wıfı Soket 1851 Ddr5 8600mhz(oc) 3xm.2 1x Tb4 Hdmı Dısplay 5g Lan Wıfı 7 Matx

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

14.165,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 14165.29
MSI B860M GAMING PLUS WIFI SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) 3xM.2 1x TB4 HDMI DISPLAY 5G LAN WIFI 7 mATX

Satıcı: hedefmarket

14.304,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

15 14304.36

MSI B860M Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI B860M Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI B860M Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 15 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI B860M Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.