Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI MEG Z890 Ace LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI MEG Z890 ACE Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: LuxuryAudio

36.799,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 36799.08
MSI Meg Z890 Ace Soket 1851 Ddr5 9200MHZ(OC) USB 20GBPS 5xm.2 2xtb4 HDMI Dısplay 10G Lan Wıfı7  Atx

Satıcı: EnSonu | 3 yorum

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 39999.00
MSI MEG Z890 ACE Soket 1851 DDR5 9200MHZ(OC) WIFI7 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: EnSonu

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 39999.00
MSI Meg Z890 Ace Soket 1851 Ddr5 9200MHZ(OC) USB 20GBPS 5xm.2 2xtb4 HDMI Dısplay 10G Lan Wıfı7  Atx

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

42.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 42379.00
MSI MEG Z890 ACE Z890 Soket 1851 DDR5 9200MHz (OC) M.2 Anakart

3 yorum

44.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 44179.00
Msı Mb Meg Z890 Ace Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 5Xm.2 2Xtb4 Hdmı Dısplay 10G Lan Wıfı7 Atx

Satıcı: Netsiparis

44.458,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 44458.30
MSI MEG Z890 ACE Soket 1851 DDR5 9200MHZ(OC) WIFI7 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 44.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 44749.00
MSI MEG Z890 ACE Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: Netsiparis

45.627,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 45627.98
Msı Mb Meg Z890 Ace Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 5Xm.2 2Xtb4 Hdmı Dısplay 10G Lan Wıfı7 Atx

Satıcı: Kraft Online

46.097,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 46097.70

MSI MEG Z890 Ace LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI MEG Z890 Ace LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
512 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

MSI MEG Z890 Ace LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 2x PCIe 5.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 5 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 4 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 15 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 8K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 10 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF Programlanabilir Düğme

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM TASARIM

MSI MEG Z890 Ace LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Aziz B***** Profil Resmi

3 yorum

Aziz B***** sen bu anakart aynısını neden amd için yapmazsın eyy msi sormazlar mı ??
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.