Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Mpg B650 Carbon Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart-Teşhir Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
11.314,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 11324
Msı Mpg B650 Carbon Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
11.359,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 11359.30
MSI Msı Mpg B650 Carbon Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Teşhir Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: miniöde
12.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 12149.00
Msı Mpg B650 Carbon Wıfı Amd B650, Am5, Ddr5, 6600Mhz(Oc), Displayport, Hdmı, Usb3.2, 2.5G Lan, Wıfı 6E, Atx Anakart
Satıcı: Inventus Bilgisayar
15.895,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 15895.00
MSI Mpg B650 Carbon Wıfı Ddr5 6600MHZ(OC) HDMI Dp M.2 Atx
Satıcı: koçlar grup ticaret
58.892,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 58892.00
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM
MSI MAG B850M Mortar WiFi
13.229,00 TL
Asus TUF Gaming X670E-Plus
19.454,31 TL
MSI Pro X670-P WiFi
113.586,24 TL
ASRock X670E PG Lightning
12.199,00 TL
ASRock X670E Steel Legend
17.869,00 TL
Gigabyte B650 UD AX
7.622,01 TL