Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 yorum
8.456,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8456.62 MSI MB MPG B650I Edge Wifi AMD B650 7200 MHz DDR5 Soker AM5 Mini-ITX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
9.265,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 9265.95 MSI MPG B650I EDGE WIFI AMD B650 Soket AM5 DDR5 6600(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9299.00 MSI MB MPG B650I EDGE WIFI AM5 DDR5 7200MHZ(OC) HDMI M.2 USB3.2 2.5G LAN WIFI 6E Mini-ITXSatıcı: Hepsiburada | 3 yorum
9.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 9359.00 MSI MPG B650I EDGE WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 mITXSatıcı: onlinealisverisyap
9.405,38 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 9415.38 MSI MPG B650I EDGE WiFi 7200mhz(OC) RGB M.2 AM5 Mini-ITX DDR5 Anakart 9.598,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 9608 MSI MB MPG B650I Edge Wifi AMD B650 7200 MHz DDR5 Soker AM5 Mini-ITX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
9.817,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 9817.55 MSI MB MPG B650I Edge Wifi AMD B650 7200 MHz DDR5 Soker AM5 Mini-ITX AnakartSatıcı: zmteknoloji
10.092,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 10092.72 Msı Mb Mpg B650ı Edge Wıfı Am5 Ddr5 7200Mhzoc Hdmı M.2 Usb3.2 2.5G Lan Wıfı 6E Mini-ItxSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
10.694,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 10694.55