4.8 (3 oy) / 5 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI MPG X870E Carbon WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI MPG X870E CARBON WIFI AM5 DDR5 8400MHZ(OC) USB4 4x M.2 HDMI 5G LAN 2.5G LAN WIFI 7 RGB ATX

Satıcı: Amazon.com.tr

27.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 27109
MSI MPG X870E CARBON WIFI DDR5 8400MHz (OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

27.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 27099.00
Msı Mpg X870E Carbon Wıfı Am5 Ddr5 8400MHZ(OC) Usb4 4x M.2 HDMI 5g Lan 2.5g Lan Wıfı 7 Rgb Atx

Satıcı: Hepsiburada | 58 yorum

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 27499.00
MSI MPG X870E Carbon WIFI AMD X870E 8400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: magic

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 27499.00
MSI MPG X870E CARBON WIFI AMD X870E Soket AM5 DDR5 8400+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 27999.00
MSI MPG X870E CARBON WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8400MHZ(OC) M.2 Anakart

50 yorum

28.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 28649.00
MSI MPG X870E CARBON WIFI DDR5 8400MHz (OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: incehesap

29.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 29169.00
MSI MPG X870E Carbon WIFI AMD X870E 8400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: incehesap

29.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 29249.10
MSI Mpg X870E Carbon Wıfı Ddr5 8400MT/S 1xhdmı 2xusb4 4xm.2 Atx Am5 (Amd Am5 9000/ 8000/ 7000 Seri Işlemci Uyumlu)

Satıcı: teknoberk

30.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 30250.00
MSI MPG X870E CARBON WIFI 8400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart

Satıcı: incehesap

30.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 30429.00
MSI MPG X870E CARBON WIFI 8400mhz(OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart 30.484,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 30494
Msı Mpg X870e Carbon Wıfı Amd X870e Soket Am5 Ddr5

Satıcı: Dfsbilgisayar

30.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 30670.00
Msı Mpg X870e Carbon Wifi Ddr5 (8400Mhz)Oc M.2 Hdmı/Usb-C Pcıe 5.0 Am5 Atx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.713,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 30713.80
MSI MPG X870E CARBON WIFI 8400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 30.689,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 30699
MSI MPG X870E CARBON WIFI AMD X870E SOKET AM5 DDR5

Satıcı: DFSBilgisayar

31.008,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

15 31008.05
MSI MPG X870E CARBON WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIe 16X v50 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

31.818,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

16 31828
MSI MPG X870 CARBON WIFI-7 DDR5 HDMI-DP RGB PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

31.837,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

17 31847
MSI MPG X870E CARBON WIFI AMD X870E SOKET AM5 DDR5

Satıcı: Lowell Teknoloji

32.862,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

18 32862.63
MSI Soket AM5 DDR5 8400Mhz WIFI 7 RGB ATX Anakart

Satıcı: TEBİLON

33.549,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 33549.37

MSI MPG X870E Carbon WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI MPG X870E Carbon WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

MSI MPG X870E Carbon WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 2x PCIe 5.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 4 adet
• USB-C Özellikleri High Bit Rate 3 (HBR3) 2x USB 3.2 Gen 2 2x USB 4
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 8K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 2 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• LAN Hızı (2) 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF Programlanabilir Düğme

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI MPG X870E Carbon WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176233779896 Profil Resmi

2 yorum

uye_176233779896 Merhaba X570 Ryzen 7b kullanıyorum anakrtı hangisine yükseltmeliyim teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Halil A****** Profil Resmi

14 yorum

Halil A****** Tek GPU kullanacaksanız alınır, üstün kalite.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
uye_176233779896 Profil Resmi

2 yorum

uye_176233779896 @Halil A****** Merhaba X570 Ryzen 7b kullanıyorum anakrtı hangisine yükseltmeliyim teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Halil A****** Profil Resmi

14 yorum

Halil A****** Bir kıyas: Üreticilerin ürün destek sayfalarını incelediğimde aynı bios güncellemeleri, Asus Proart için MSI Carbon'a göre bir kaç ay daha erken yayınlanıyor; MSI biraz geriden geliyor. Asus Proart'ta ikinci GPU taktığınızda x16 olan veriyolu, x8/x8 olarak bölünebiliyor, MSI Carbon maalesef bunu ancak x8/x4 şeklinde yani ikinci GPU'ya daha dar bir veri yolu ayırarak yapabiliyor; hasılı iki ekran kartı kullanmaya uygun değil MSI Carbon. Bunlardan hariç güzel anakart. Rog Strix X870E-E Gaming uygunken almak lazımdı, o da zamlanmış, fiyat olarak Proartı baya geçmiş, değmez artık. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Mehmet A*** Profil Resmi

2 yorum

Mehmet A*** Kartı taksit sayısı fazla olan bir firmada hala göremedik. merakla bekliyorum. Kartı inşallah alacağım.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.