4.7 (1 oy) / 1 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI MPG X870E Edge Ti WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Msı Mag X870E Edge 400MHZ(OC8) DDR5 Am5 Atx Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 35 yorum

18.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 18549.00
Msı Mpg X870e Edge Tı Wıfı Am5 Ddr5 8400Mhz(Oc) Usb4 4X M.2 Hdmı 5G Lan Wıfı 7 Rgb Atx

Satıcı: Dfsbilgisayar

21.381,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 21381.20
MSI Mpg X870E Edge Ti Wifi Am5 Ddr5 Ses Glan Hdmi/Type-C Sata3 Usb3.2 Atx Anakart

Satıcı: magic

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 21599.00
MSI MAG X870E EDGE TI Soket AM5 DDR5 8400(OC)MHz ATX Gaming Anakart 21.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 21649.00
MSI MAG X870E EDGE TI WIFI AM5 DDR5 8400MHZ(OC) USB4 4x M.2 HDMI 5G LAN WIFI 7 RGB ATX

Satıcı: Magic Teknoloji

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 21699.00
Msi Mag X870E Edge Ti Wifi Am5 Ddr5 8400Mhz(Oc) Usb4 4X M.2 Hdmi 5G Lan Wifi 7 Rgb Atx

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 21699.00
MSI Mpg X870E Edge Ti Wifi Am5 Ddr5 Ses Glan Hdmi/Type-C Sata3 Usb3.2 Atx Anakart

Satıcı: incehesap

22.616,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 22616.10
MSI MPG X870E EDGE TI WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8400MHZ(OC) M.2 Anakart

53 yorum

22.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 22949.00
MSI MPG X870E EDGE TI WIFI 8400Mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 23.333,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 23343
MSI MAG X870E EDGE TI Soket AM5 DDR5 8400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Satıcı: incehesap

23.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 23529.00
MSI MPG X870E EDGE TI WIFI 8400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 23.439,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 23449
Msi Mag X870E Edge Ti Wifi Am5 Ddr5 8400Mhz(Oc) Usb4 4X M.2 Hdmi 5G Lan Wifi 7 Rgb Atx

Satıcı: Tekramarket

23.691,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 23691.69
MSI MAG X870E EDGE TI Soket AM5 DDR5 8400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Satıcı: Tekramarket

23.931,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 23931.00
Msı Mpg X870e Edge Tı Wıfı Amd Ryzen Soket Am5 Ddr5 8400Mhz Wıfı 7 5G Lan Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

24.009,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 24009.80
MSI MPG X870e EDGE TI WIFI7 DDR5 RGB HDMI-DP USBC PCIE 5.0 AM5 ATX 24.375,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 24385
MAG X870E EDGE TI WIFI AM5 DDR5 8400(OC) M.2 2.5G Lan HDMI Wifi 7 ATX

Satıcı: UZMANLARPC

25.204,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

16 25204.18
MSI Msı Mpg X870E Edge Tı Wıfı7 Ddr5 Rgb Hdmı-Dp Usbc Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: teknoberk

28.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 28850.00

MSI MPG X870E Edge Ti WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI MPG X870E Edge Ti WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

MSI MPG X870E Edge Ti WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri High Bit Rate 3 (HBR3)
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.2
• USB-C Çözünürlüğü 4K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 2.0 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 8K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI MPG X870E Edge Ti WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

noreply Profil Resmi

2 yorum

noreply Sorunsuz ve Problemsiz anakart bios güncelleme yapmadım halende 7200mhz hızında ramları kullanıyorum. Tavsiye ederim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.