4.5 (2 oy) / 2 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B650M-B AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI Pro B650M-B AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

3.584,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3594.57
Msı Pro B650m-B Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.598,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3598.80
Msı Pro B650M-B AMD B650 6800 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

4.418,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 4418.95
Msı Pro B650M-B AMD B650 6800 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.525,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 4525.50
MSI PRO B650M-B AMD B650 AM5 DDR5 6800MHz (OC) VGA/HDMI M.2 RGB mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.591,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 4591.12
MSI PRO B650M-B DDR5 HDMI PCIe 16X v4.0 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

4.555,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4565.26
Msı Pro B650m-B Ddr5 Hdmı Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

4.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4646.00
Msı Pro B650m-B Ddr5 Hdmı Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

4.667,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4667.70
MSI PRO B650M-B AMD B650 AM5 DDR5 6800MHz (OC) VGA/HDMI M.2 RGB mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.693,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4693.05
MSI PRO B650M-B DDR5 AMD B650 AM5 Soket DDR5 6800+(OC) MHz mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.789,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 4799.65
MSI PRO B650M-B AM5 DDR5 6800MHZ(OC) HDMI VGA M.2 USB3.2 2.5G LAN mATX

Satıcı: ZmTeknoloji | 83 yorum

4.811,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 4811.43
MSI PRO B650M-B AM5 DDR5 6800MHZ(OC) HDMI VGA M.2 USB3.2 2.5G LAN mATX

Satıcı: onlinealisverisyap | 83 yorum

4.848,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 4848.50
Msı Pro B650M-B Ddr5 6800Mhz 1Xvga 1Xhdmı 1Xm.2 Usb 3.2 Am5 Matx 4.823,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4833.13
MSI PRO B650M-B DDR5 6800MHz AM5 Micro ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

4.986,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4986.65
MSI PRO B650M-B DDR5 6800MHz AM5 Micro ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.072,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 5072.13
MSI PRO B650M-B AMD B650 Soket AM5 DDR5 6800MHz (OC) M.2 Anakart

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 5099.00
MSI PRO B650M-B AMD B650 Soket AM5 DDR5 6800MHz (OC) M.2 Anakart

7 yorum

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 5099.00
MSI DDR5 AMD B650 AM5 Soket DDR5 6800+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: FayTeknoloji

5.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 5149.00
MSI PRO B650M-B 6800mhz(OC) RGB M.2 AM5 DDR5 mATX Anakart 5.194,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

19 5204
Msi Pro B650M-B AM5 Ddr5 6800Mhz(Oc) Hdmi VGA M.2 Usb3.2 2.5G LAN Matx Anakart 5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

20 5349.00
MSI PRO B650M-B 6800MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI VGA mATX Anakart 5.299,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 5309.01
MSI PRO B650M-B DDR5 AMD B650 AM5 Soket DDR5 6800+(OC)MHz mATX Anakart 5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 5449.00

MSI Pro B650M-B AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B650M-B AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B650M-B AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro B650M-B AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Arcawaenn ç* Profil Resmi

2 yorum

Arcawaenn ç* Güzel bir anakart ana bütceniz yüksekse b650m-a modeli daha iyidir haberiniz olsun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
GT R***** Profil Resmi

1 yorum

GT R***** Acaba , rgb fan takmak için üzerinde kaç adet giriş bulunuyor?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.