Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B650M-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI MB PRO B650M-P AM5 DDR5 6000MHZ(OC) HDMI DP VGA 2X M.2 USB3.2 2.5G LAN MATX

Satıcı: Hepsiburada | 66 yorum

6.815,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6815.89
MSI Pro B650M-P AMD B650 6000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

6.815,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 6815.89
MSI Pro B650M-P AMD B650 6000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.011,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 7011.60
MSI Pro B650M-P AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.103,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7103.30
MSI Pro B650M-P AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

7.163,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7163.07
MSI PRO B650M-P DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

7.128,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7138.49
MSI PRO B650M-P 7200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP VGA mATX Anakart 7.089,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7099
MSI MB PRO B650M-P AM5 DDR5 6000MHZ(OC) HDMI DP VGA 2X M.2 USB3.2 2.5G LAN MATX

Satıcı: KUANTUM

7.455,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 7455.66
MSI PRO B650M-P AMD B650 AM5 SOKET DDR5 6000(OC) mATX

Satıcı: netsiparis

7.699,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 7699.97
MSI Pro B650M-P Ddr5 7200MHZ 1xvga 1xhdmı 1xdp 2xm.2 USB 3.2 Matx Am5 ( Amd Am5 7000 Serili Işlemci Uyumlu)

Satıcı: Zorexpress

7.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 7980.00
MSI Pro B650M-P AMD B650 AM5 Soket DDR5 6000(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 7989.00

MSI Pro B650M-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B650M-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B650M-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro B650M-P AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.