Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

MSI Pro B760M-B DDR4 4800Mhz (OC) M.2 1700p mATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4600.00
Msı Mb Pro B760m-b Ddr4 Soket 1700 Ddr4 4800 Oc Pcı-e ,m.2 Usb3.

Satıcı: BilsoyTeknoloji | 2 yorum

4.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4393.00
Msı Pro B760m-B Ddr4 (4800Mhz)Oc M.2 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.561,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4561.90

Satıcı: BilgiRize

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4600.00
MSI Pro B760M-B DDR4 4800Mhz (OC) M.2 1700p mATX Anakart

Satıcı: LowellTeknoloji

4.793,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4793.06
Msı Mb Pro B760m-B Ddr4 Soket 1700 Ddr4 4800Oc Pcı-E ,M.2 Usb3.2 Hdmı, 1X 2,5G Lan Matx

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.823,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4823.40
MSI Pro B760M-B DDR4 4800Mhz (OC) M.2 1700p mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.839,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 4839.04
MSI PRO B760M-B DDR4 HDMI DP PCIE 4.0 1700p mATX 4.809,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4819.2
MSI PRO B760M-B DDR4 ANAKART

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.878,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 4878.13
MSI PRO B760M-B DDR4 Intel B760 Soket 1700 DDR4 4800MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5009.00
Msı Pro B760M-B Ddr4 4800(OC) Pcı-E M.2 Usb3.2 HDMI Matx

Satıcı: Core Bilgisayar

6.732,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6732.43
MSI PRO B760M-B DDR4 4800MHZ 1XHDMI 1XM.2 USB 3.2 MATX 1700P (12. / 13. VE 14. NESİL İŞLEMCİ UYUMLU)

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

6.869,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 6869.38

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Ürün Ailesi

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart DDR4 4.393,00 TL
MSI Pro B760M-B LGA 1700 Soket Anakart DDR5 Fiyat bulunamadı

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro B760M-B DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.