Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B840M-P WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

MSI PRO B840M-P WIFI6E AM5 DDR5 8000MHZ(OC) HDMI, 2x M.2 USB 5 GBS 2.5G LAN WI-FI 6E MATX

Satıcı: Amazon.com.tr

7.581,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 7591
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart 7.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7549.00
MSI PRO B840M-P WIFI6E 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart

Satıcı: Cansın Market | 1 yorum

7.581,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 7581.00
MSI PRO B840M-P WIFI6E 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

7.664,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 7664.50
Msı Pro B840m-p Wıfı6-e Ddr5 Amd B840 Am5 Soket Ddr5 8000+ Oc Mhz Aaaa11msı0032

Satıcı: olnino

7.773,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 7773.99
MSI PRO B840M-P WIFI6E 8000mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart 7.881,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7891
Msı Pro B840m-p Wıfı6-e Ddr5 Amd B840 Am5 Soket Ddr5 8000+ Oc Mhz Aaaa11msı0032

Satıcı: Tekramarket

7.997,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 7997.56
MSI PRO B840M-P WIFI6E AMD B840 Soket AM5 DDR5 8000MHZ(OC) M.2 Anakart

2 yorum

8.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 8189.00
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

8.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8205.00
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

8.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 8205.00
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: incehesap

8.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8209.00
MSI PRO B840M-P WIFI6E 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart 8.089,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8099.01
Msı Pro B840m-P Wifi 6E Am5 Ryzen D5 Hdmi Type-C

Satıcı: Ucuz Sepet

8.356,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8356.70
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Tebilon

8.431,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 8431.95
MSI PRO B840M-P WİFİ6E DDR5 HDMI 5 GBPS 2.5G LAN MaTX

Satıcı: onlinealisverisyap

8.442,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8452.2
MSI PRO B840M-P WİFİ6E DDR5 HDMI 5 GBPS 2.5G LAN MaTX

Satıcı: ZmTeknoloji

8.469,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8479.85
Msı Pro B840m-P Wifi6e Ddr5 Hdmı 5 Gbps 2.5G Lan Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

8.596,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8596.10
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.680,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 9680.93
MSI PRO B840M-P WIFI6-E DDR5 AMD B840 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: YEDİGÜN STORE

10.410,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 10410.93

MSI Pro B840M-P WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B840M-P WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B840M-P WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 6E (802.11axe)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.4 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro B840M-P WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.