Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B850-S WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Msı Pro B850-s Wıfı6e Ddr5 Amd B850 Am5 Soket Ddr5 8200+ Oc Mhz Aaaa11msı0038

Satıcı: ESMAEXPORT

8.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 8740.00
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz ATX Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 9399.00
Msı Pro B850-s Wıfı6e Ddr5 Amd B850 Am5 Soket Ddr5 8200+ Oc Mhz Aaaa11msı0038

Satıcı: magic

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 9499.00
Msı Pro B850-S WIFI6E Amd B850 Soket Am5 Ddr5

Satıcı: ESMA GRUP

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9500.00
Msı MB Pro B850-S WIFI6E Am5 Ddr5 8200MHZ(OC) HDMI Dp 2x M.2 USB 10GBS 2,5g Lan Wı-Fı 6e Atx

Satıcı: Cansın Market | 5 yorum

9.560,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 9560.40
MSI PRO B850-S WIFI6E, AM5 Anakart, DDR5 8200MHz(OC), HDMI DP, 2x M.2, USB 10Gbps, 2.5G LAN, Wi-Fi 6E, ATX

Satıcı: Magic Teknoloji

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 9809
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz ATX Anakart 9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9799.00
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.990,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9990.09
Msı Pro B850-S Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

10.268,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10268.60
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX 10.284,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10294
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

10.313,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10323
Msı Pro B850-S Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: kasvabilişim

10.462,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10462.70
MSI PRO B850-S WIFI6E 8200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 10.319,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 10329
MSI Pro B850-S WiFi6E DDR5 (8200MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Magic Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10499.00
MSI PRO B850-S WIFI6E AMD B850 Soket AM5 DDR5 8200MHZ(OC) M.2 Anakart 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 10499.00
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz ATX Anakart

Satıcı: incehesap

10.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10649.00
MSI Pro B850-S WiFi6E DDR5 (8200MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.241,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 11241.33
MSI PRO B850-S WIFI6E DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 11549.00

MSI Pro B850-S WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B850-S WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B850-S WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 8K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 6E (802.11axe)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.4 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Pro B850-S WiFi6E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ramin M******* Profil Resmi

2 yorum

Ramin M******* merhaba MSI in kendi sitesinde PCIe x16 versiyonun GEN 4.0 olduğu belirtilmiş neden burda 5.0 ve 128 GB\s ? Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ramin M******* Merhaba,
Daha önce farklı belirtildiği için: https://dosya.epey.com/1023509/msi-pro-b850-s-wifi6e-8890.pdf?rand=41269198
Bilgi güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.