Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI PRO B850M-A WIFI PZ DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200MHz+(OC)MHz mATX Anakart
11.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
8 dk önce
1 11399.00
MSI PRO B850M-A WIFI PZ DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200MHz+(OC)MHz mATX Anakart Satıcı: incehesap
11.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 11869.00
MSI PRO B850M-A WIFI PZ 5600Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart
12.070,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
29 dk önce
3 12080
MSI MB PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 8200MHZ(OC) 4X PCI-E X16 HDMI DP 2X M.2 USB 10GBS 5G LAN WI-FI 7 MATX Satıcı: Amazon.com.tr
12.224,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 12234.03
MSI Msı Pro B850M-A Wıfı Pz Ddr5 Amd B850 Am5 Soket Ddr5 8200MHZ+(OC)MHZ Matx Anakart
Satıcı: Tekramarket | 3 yorum
12.249,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 12249.03
MSI PRO B850M-A WIFI PZ DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200MHz+(OC)MHz mATX Anakart Satıcı: Tekramarket
12.306,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 12306.69
MSI PRO B850M-A WIFI PZ DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200MHz+(Overclock)MHz mATX Anakart Satıcı: Tekramarket
12.431,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 12431.00
MSI PRO B850M-A WIFI PZ AMD B850 Soket AM5 DDR5 8200MHZ(OC) M.2 Anakart 1 yorum
12.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
8 12539.00
MSI MB PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 8200MHZ(OC) 4X PCI-E X16 HDMI DP 2X M.2 USB 10GBS 5G LAN WI-FI 7 MATX Satıcı: onlinealisverisyap
12.722,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 12732
MSI MB PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 8200MHZ(OC) 4X PCI-E X16 HDMI DP 2X M.2 USB 10GBS 5G LAN WI-FI 7 MATX Satıcı: ZmTeknoloji
12.740,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 12750
Msı Mb Pro B850m-A Wıfı Pz Am5 Ddr5 8200Mhz(Oc) 4X Pcı-E X16 Hdmı Dp 2X M.2 Usb 10Gbs 5G Lan Wı-Fı 7 Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
12.931,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 12931.50
Msı Mb Pro B850m-A Wıfı Pz Am5 Ddr5 8200Mhz(Oc) 4X Pcı-E X16 Hdmı Dp 2X M.2 Usb 10Gbs 5G Lan Wı-Fı 7 Matx
Satıcı: onlinealisverisyap
13.056,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 13056.10
MSI PRO B850M-A WIFI PZ 8200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart
13.339,00 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
13 13349
MSI PRO B850M-A WIFI PZ DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200MHz+(Overclock)MHz mATX Anakart Satıcı: incehesap
13.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
14 13619.00
MSI PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 8200MHZ(OC) 4x PCI-E x16 HDMI DP 2x M.2 USB 10Gbs 5G LAN WI-FI 7 mATX Satıcı: onlinealisverisyap
14.597,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
15 14597.94
MSI PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 8200MHZ(OC) 4x PCI-E x16 HDMI DP 2x M.2 USB 10Gbs 5G LAN WI-FI 7 mATX Satıcı: Betaplus
14.619,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
16 14619.84
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM