Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B850M-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Msı Pro B850m-P Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart

Satıcı: tulparlife

7.854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7854.00
Msı Pro B850m-p Wıfı7 Ddr5 Amd B850 Am5 Soket Ddr5 8200+ Oc Mhz Aaaa11msı0037

Satıcı: ESMAEXPORT

8.648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 8648.00
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: ADAESPOR

8.875,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 8875.29
Msı MB Pro B850M-P Wıfı Am5 Ddr5 8200MHZ(OC) HDMI Dp 3x M.2 USB 10GBS 5g Lan Wı-Fı 7 Matx

Satıcı: Cansın Market | 16 yorum

9.457,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9457.60
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart 9.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9839.00
Msı Pro B850m-p Wıfı7 Ddr5 Amd B850 Am5 Soket Ddr5 8200+ Oc Mhz Aaaa11msı0037

Satıcı: magic

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 9999.00
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Magic Teknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9999.00
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 MATX

Satıcı: onlinealisverisyap

9.996,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10006.29
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 MATX

Satıcı: ZmTeknoloji

10.025,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10035
Msı MB Pro B850M-P Wıfı Am5 Ddr5 8200MHZ(OC) HDMI Dp 3x M.2 USB 10GBS 5g Lan Wı-Fı 7 Matx

Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum

10.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 10149.00
Msı Pro B850m-P Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

10.175,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10175.40
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: incehesap

11.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 11169.00
MSI PRO B850M-P WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8200MHZ(OC) M.2 Anakart 10.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 10559.00
MSI PRO B850M-P WIFI 8200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart 10.429,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 10439
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10629.00
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: incehesap

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10699.00
MSI PRO B850M-P WIFI7 DDR5 AMD B850 AM5 Soket DDR5 8200+(OC)MHz mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

11.466,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 11466.41

MSI Pro B850M-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B850M-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B850M-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro B850M-P WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cihan Profil Resmi

11 yorum

Cihan 3 adet m.2 yuvası var diye aldım ama 2 adet m.2 yuvası var arkadaşlar bilginiz olsun,

ha ben üçüncü m.2 yuvayı bulurum derseniz lütfen bana da gösterin :)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Cihan Üretici verilerine göre 3. yuva anakartın arkasında görünüyor: https://download-2.msi.com/archive/mnu_exe/mb/PROB850M-PWIFIPROB850M-P_English.pdf
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Cihan Profil Resmi

11 yorum

Cihan @Epey aynen buldum knk buldum xD kimse görmesin diye arkaya saklamışlar m.2 yi heheh
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.