4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI PRO B860-P 8800MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: karusbilgisayar

7.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 7820.00
Msı MB Pro B860-P Soket 1851 Ddr5 8600MHZ(OC) 3xm.2 1x Tb4 HDMI Dısplay 5g Lan Atx

Satıcı: BAYKUŞ POSTASI | 2 yorum

9.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 9490.00
Msı MB Pro B860-P Soket 1851 Ddr5 8600MHZ(OC) 3xm.2 1x Tb4 HDMI Dısplay 5g Lan Atx

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

9.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 9979.00
MSI PRO B860-P 8600Mhz(OC) M.2 1851p ATX Anakart 10.150,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10160
Msı Pro B860-P Intel Lga1851 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

10.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 10229.10
MSI PRO B860-P 8800MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.300,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 10300.32
MSI Pro B860-P DDR5 8800MHz (OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

10.461,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 10461.33
MSI MB PRO B860-P SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) 3xM.2 1x TB4 HDMI DISPLAY 5G LAN ATX

Satıcı: Tekramarket

10.567,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 10577
MSI PRO B860-P SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) 3xM.2 1x TB4 HDMI DISPLAY 5G LAN ATX

Satıcı: Magic Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 10499.00
MSI PRO B860-P Intel B860 Soket 1851 DDR5 8600Mhz (OC) M.2 Anakart 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 10499.00
Msı Pro B860-P Intel Core Ultra Lga 1851 Soket 8600Mt/S Atx Anakart

Satıcı: TEBİLON

10.601,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 10601.70
MSI PRO B860-P Intel B860 Soket 1851 DDR5 8800+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 10.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10649.00
MSI Pro B860-P DDR5 8800MHz (OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.658,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 10658.88
MSI PRO B860-P DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851P ATX 10.880,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10890
MSI PRO B860-P WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851P ATX 11.611,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 11621
MSI PRO B860-P SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) 3xM.2 1x TB4 HDMI DISPLAY 5G LAN ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

12.481,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 12481.68

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Ürün Ailesi

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Yok 7.820,00 TL
MSI Pro B860-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Wi-Fi: Var 9.567,08 TL

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2260 2280 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 2 (HBR2)
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Pro B860-P LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.