4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro H610M-G DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

MSI PRO H610M-G DDR4 SOKET 1700 DDR4 3200(OC) PCI-E Gen 4 ,M.2 USB3.2 1x 1G LAN mATX

Satıcı: Amazon.com.tr

3.515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 3525
Msi Pro H610m-G Ddr4 1700P Ddr4 Matx Anakart

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

3.323,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 3323.00
Msi Pro H610m-g Ddr4 1700p Ddr4 Matx Anakart

Satıcı: AtlantisDogu

3.371,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3371.80
MSI PRO H610M-G DDR4 SOKET 1700 DDR4 3200(OC) PCI-E Gen 4 .M.2 USB3.2  1x 1G LAN mATX

Satıcı: Tekramarket

3.653,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 3653.37
MSI PRO H610M-G Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: Netsiparis

3.706,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 3706.40
MSI PRO H610M-G DDR4 HDMI-DP PCIE 16X v4.0 1700p mATX

Satıcı: netsipariş

3.743,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3743.50
Msı Pro H610M-G Ddr4 3200Mhz 1Xvga 1Xhdmı 1Xdp 1Xm.2 Usb 3.2 Matx 1700P

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.699,74 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3709.74
Msı Pro H610m-G Ddr4 3200Mhz 1Xvga 1Xhdmı 1Xdp 1Xm.2 Usb 3.2 Matx 1700P

Satıcı: Netsiparis

3.764,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 3764.70
MSI PRO H610M-G DDR4 HDMI-DP PCIE 16X v4.0 1700p mATX

Satıcı: Tekramarket

3.827,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3827.34
MSI Pro H610M-G DDR4 3200MHz (OC) M.2 1700p mATX Anakart

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 142 yorum

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3849.00
Msi Pro H610M-G Ddr4 3200 MHz DPx1 HDMIx1 Usb3.2 mATX Anakart 3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 3849.00
MSI PRO H610M-G DDR4 Intel H610 Soket 1700 DDR4 3200MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3849.00
MSI PRO H610M-G Intel H610 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart

2 yorum

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 3849.00
MSI PRO H610M-G DDR4 3200mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 3.789,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 3799
MSI PRO H610M-G DDR4 SOKET 1700 DDR4 3200(OC) PCI-E Gen 4 .M.2 USB3.2  1x 1G LAN mATX

Satıcı: Betaplus

4.155,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 4155.84
Msı Pro H610M-G Ddr4 Soket 1700 Ddr4 3200(OC) Pcı-E Gen 4 M.2 Usb3.2 1x 1g Lan Matx

Satıcı: Core Bilgisayar

5.096,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 5096.54

MSI Pro H610M-G DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro H610M-G DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro H610M-G DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

MSI Pro H610M-G DDR4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.