Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro Z790-P WiFi LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

MSI Pro Z790-P WIFI Intel Z790 7000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart

Satıcı: ESMAEXPORT

7.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 7189.00
MSI Pro Z790-P WIFI Intel Z790 7000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX Anakart

Satıcı: sezginbilisim

7.564,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 7564.09
Msi Pro Z790-P Wifi 7000Mhz(Oc) Ddr5 Soket 1700 M.2 Hdmı Dp Atx Anakart

Satıcı: SEZGİNBİLGİSAYAR | 35 yorum

7.718,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 7718.07
MSI PRO Z790-P WIFI SOKET 1700 DDR5 7000MHZ(OC) PCI-E Gen5 M.2 USB3.2 DP HDMI 1x2.5G LAN WI-FI 6E ATX

Satıcı: Civatech

8.365,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8365.35
MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7000(OC) MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: teknoartgaming

8.440,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 8450.26
Msi Pro Z790-P Wifi 7000Mhz(Oc) Ddr5 Soket 1700 M.2 Hdmı Dp Atx Anakart

Satıcı: Civatech

8.440,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 8440.26
Msi Pro Z790-P Wifi 7000Mhz(Oc) Ddr5 Soket 1700 M.2 Hdmı Dp Atx Anakart

Satıcı: EnSonu

8.618,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8618.86
MSI DDR5 7000MHZ(OC) M.2 ATX 1700p

Satıcı: CivaTech

8.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8849.00
MSI Pro Z790-P Wıfı Ddr5 7000MHZ(OC) M.2 Atx 1700P

Satıcı: esenbilgisayar2020

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 9999.00
MSI DDR5 7000MHZ(OC) M.2 ATX 1700p

Satıcı: Alfatek Teknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9999.00
MSI PRO Z790-P WiFi 7000mhz(OC) RGB M.2 1700p ATX DDR5 Anakart 10.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 10209
MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 10.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10459.00
MSI PRO Z790-P WIFI SOKET 1700 DDR5 7000MHZ(OC) PCI-E Gen5 M.2 USB3.2 DP HDMI 1x2.5G LAN WI-FI 6E ATX

Satıcı: Tekramarket

10.690,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10690.79
MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 M2 PCIe NVME HDMI PCIe 16X v5.0 1700p ATX 10.762,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10772
MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 M2 PCIe NVME HDMI PCIe 16X v5.0 1700p ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

10.792,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10802
Msı Pro Z790-P Wıfı Ddr5 M2 Pcıe Nvme Hdmı Pcıe 16X V5.0 1700P Atx

Satıcı: kasvabilişim

10.943,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 10943.70
Msı Pro Z790-P Wıfı Ddr5 M2 Pcıe Nvme Hdmı Pcıe 16X V5.0 1700P Atx

Satıcı: ramazanmutlu

10.948,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 10948.30
MSI PRO Z790-P WIFI Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7000MHz (OC) M.2 Anakart

6 yorum

11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 11249.00

MSI Pro Z790-P WiFi LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro Z790-P WiFi LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro Z790-P WiFi LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 6 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri High Bit Rate 2 (HBR2)
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• HDMI Özellikleri HDR
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 6 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 6E (802.11axe)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.4 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Pro Z790-P WiFi LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.