Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro Z890-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI PRO Z890-P WIFI SOKET 1851 DDR5 9200MHZ(OC) USB 20Gbps 4xM.2 1xTB4 HDMI DISPLAY 5G LAN WIFI 7 ATX

Satıcı: Amazon.com.tr

13.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 13404
MSI PRO Z890-P WIFI DDR5 Z890 Soket 1851 9200MHZ(OC) WIFI 7 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13299.00
MSI Pro Z890-P Wıfı Soket 1851 Ddr5 9200MHZ(OC) USB 20GBPS 4xm.2 1xtb4 HDMI Dısplay 5g Lan Wıfı 7 Atx

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

13.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 13419.00
Msi Pro Z890-P WiFi Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) USB 20Gbps 4xM.2 1xTB4 Hdmi Display 5G LAN 7 Anakart 14.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 14549.00
MSI PRO Z890-P WIFI Z890 Soket 1851 DDR5 9200MHz (OC) M.2 Anakart 14.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 14689.00
Msı Pro Z890-P Wıfı Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 4Xm.2 1Xtb4 Hdmı Dısplay 5G Lan Wıfı 7 Atx

Satıcı: Netsiparis

14.892,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14892.20
MSI Pro Z890-P WIFI Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: Netsiparis

14.893,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 14893.88
Msi Pro Z890-P Wifi Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 4Xm.2 1Xtb4 Hdmi Display 5G Lan Wifi 7 Atx

Satıcı: netsipariş

14.900,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 14900.70
MSI Pro Z890-P WIFI Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: Uzmanlarpc

15.491,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 15491.14
Prıme Z890-P Wıfı Intel Z890 Lga1851 Ddr5 7600 Dp Hdmı Usb4 4X M2 Usb3.2 Wifi 7 Atx 14+1+2+1

Satıcı: 7Renk

15.520,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15520.10
MSI Pro Z890-P Wıfı Soket 1851 Ddr5 9200MHZ(OC) USB 20GBPS 4xm.2 1xtb4 HDMI Dısplay 5g Lan Wıfı 7 Atx

Satıcı: netsiparis | 3 yorum

16.250,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 16250.20
MSI PRO Z890-P WIFI-7 DDR5 HDMI-DP USBC PCIE 5.0 1851P ATX 19.717,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 19727
Msı Msı Pro Z890-P Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Usbc Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

20.296,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 20296.10

MSI Pro Z890-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro Z890-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro Z890-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 2x PCIe 4.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 15 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Pro Z890-P WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.