4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Pro Z890-S WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI Pro Z890-S Wıfı Soket 1851 Ddr5 8600MHZ(OC) USB 20GBPS3XM.2 2xtb4 HDMI Dısplay 2.5g Lan Wıfı7 Atx

Satıcı: ZEYBİLİŞİM | 4 yorum

11.171,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 11171.05
MSI, Pro Z890-S Wifi Soket 1851 Ddr5 8600Mhz(oc) Usb 20Gbps3Xm.2 2Xtb4 Hdmi Display 2.5G Lan Wifi7 Atx, 7E54-001R

Satıcı: DijitalPulse

11.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 11810
MSI PRO Z890-S WIFI DDR5 Z890 Soket 1851 8600MHZ(OC) WIFI7 ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11999.00
MSI Pro Z890-S WIFI Intel Z890 8600 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: dijitalpulse

12.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 12420.00
MSI PRO Z890-S WIFI 8600mhz(OC) RGB M.2 1851p ATX Anakart 12.538,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 12548
MSI Pro Z890-S WIFI Intel Z890 8600 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

12.723,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 12723.60
Msı Pro Z890-S Wıfı Soket 1851 Ddr5 8600Mhz(Oc) Usb 20Gbps3xm.2 2Xtb4 Hdmı Dısplay 2.5G Lan Wıfı7 Atx

Satıcı: Netsiparis

12.786,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12786.70
MSI Pro Z890-S Wi-Fi Intel LGA1851 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: netsipariş

12.789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 12789.60
Msı Pro Z890-S Wıfı Ddr5 8600(Oc) Dvı Hdmı Atx

Satıcı: Dfsbilgisayar

12.915,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12915.50
MSI Pro Z890-S Wi-Fi Intel LGA1851 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: Tekramarket

12.922,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 12922.47
MSI PRO Z890-S WIFI 8600MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart 12.778,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 12788.99
MSI PRO Z890-S WIFI Z890 Soket 1851 DDR5 8600MHz (OC) M.2 Anakart 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 12999.00
MSI Pro Z890-S Wıfı Soket 1851 Ddr5 8600MHZ(OC) USB 20GBPS3XM.2 2xtb4 HDMI Dısplay 2.5g Lan Wıfı7 Atx

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

13.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 13349.00
MSI PRO Z890-S WIFI-7 DDR5 THUNDERBOLT-HDMI-DP PCIE 5.0 1851P ATX 13.317,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 13327
MSI PRO Z890-S WIFI-7 DDR5 THUNDERBOLT-HDMI-DP PCIE 5.0 1851P ATX 13.350,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 13360
MSI PRO Z890-S WIFI SOKET 1851 DDR5 8600MHZ(OC) USB 20Gbps3xM.2 2xTB4 HDMI DISPLAY 2.5G LAN WIFI7 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

15.282,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 15282.43

MSI Pro Z890-S WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Pro Z890-S WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Pro Z890-S WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 15 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Pro Z890-S WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.