4.2 (1 oy) / 5 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI X670E Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Msı X670e Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

11.686,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11686.60
MSI X670E Gaming Plus Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

12.478,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 12488
MSI Msı X670E Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 12499.00
Msı X670e Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

12.528,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12528.10
MSI Msı X670E Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

13.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 13399.00
MSI X670E Gaming Plus Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: atesavm

18.259,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 18259.50
MSI Msı X670E Gaming Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: atesavm

19.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 19795.00
MSI X670E Gaming Plus Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: ATESAVM

19.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 19795.00
MSI MB X670E GAMING PLUS WIFI AMD AM5 DDR5 7800MHZ(OC) WIFI 6E ATX Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

59.076,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 59076.99

MSI X670E Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI X670E Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI X670E Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 11 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI X670E Gaming Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Reis Profil Resmi

110 yorum

Reis Sevgili epey anakart Ram slotu 2 adet diye belirtilmis ama fotografta 4 slot var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Uğur Ç**** Profil Resmi

3 yorum

Uğur Ç**** Bu kartta ARGB LED var denmiş de, nerde bu RGB LED ben anlamadım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Uğur Ç**** Düzeltildi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Ismail ç***** Profil Resmi

1 yorum

Ismail ç***** MSI MAG Z790 TOMAHAWK MAX WIFI SOKET 1700 DDR5 7800MHZ(OC) PCI-E Gen5 M.2 USB3.2 DP HDMI 1x2.5G LAN WI-FI 7 ATX Anakart
bu anakartı da ekler misiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.epey.com/anakart/msi-mag-z790-tomahawk-max-wifi.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.