4.4 (1 oy) / 1 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

MSI Z890 Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

MSI Z890 Gaming Plus WIFI Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: eser-bilisim

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 12599.00
MSI Z890 Gaming Plus WIFI Intel Z890 9200 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 ATX Anakart

Satıcı: BilgiRize

13.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 13160.00
Msı Z890 Gaming Plus Wi-Fi Intel Lga1851 Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

13.484,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 13484.10
MSI Z890 Gamıng Plus Wıfı Soket 1851 Ddr5 9200MHZ(OC) USB 20GBPS 4xm.2 1xtb4 HDMI Dısplay 5g Lan Wıfı 7 Atx

Satıcı: DSB | 13 yorum

13.671,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 13671.20
Msi Z890 Gaming Plus Wifi Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 4Xm.2 1Xtb4 Hdmi Display 5G Lan Wifi 7 Atx

Satıcı: Tekramarket

15.138,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 15138.09
MSI Z890 GAMING PLUS WIFI 9200MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart 15.009,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 15019
MSI Z890 GAMING PLUS WIFI Z890 Soket 1851 DDR5 9200MHz (OC) M.2 Anakart 15.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 15249.00
Msı Z890 Gaming Plus Wifi D5 1851P Hdmi Dp Z890 Gamıng Plus Wıfı

Satıcı: Netsiparis

15.493,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 15493.70
Msi Z890 Gaming Plus Wifi Soket 1851 Ddr5 9200Mhz(Oc) Usb 20Gbps 4Xm.2 1Xtb4 Hdmi Display 5G Lan Wifi 7 Atx

Satıcı: netsipariş

15.503,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 15503.90
MSI Z890 GAMING PLUS WIFI SOKET 1851 DDR5 9200MHZ(OC) USB 20Gbps 4xM.2 1xTB4 HDMI DISPLAY 5G LAN WIFI 7 ATX

Satıcı: netsiparis

16.050,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 16050.72
Msı Z890 Gamıng Plus Wıfı-7 Ddr5 Thunderbolt-Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: Core Bilgisayar

20.507,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 20507.18

MSI Z890 Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

MSI Z890 Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

MSI Z890 Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 2x PCIe 4.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 15 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

MSI Z890 Gaming Plus WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mustafa Ö*** Profil Resmi

3 yorum

Mustafa Ö*** Yabancı sitelerin incelemelerine, kıyaslamalarına kadar araştırıp öyle seçtim. Alabileceğiniz en iyi Z890 serisi anakartlardan biri. Performansı da tam beklendiği gibi çıktı. Overclock özellikleri, mosfetler için büyük soğutucular ve oyunlardaki ses kalitesinin çok iyi olması bu modelin artıları.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.