Yonga Seti Modeli:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Yok
Yonga Seti Çıkış Yılı:
Wi-Fi:
Yok

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart Fiyatları

Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: mhazi | 1 yorum

3.318,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 3318.50
Quadro H81-A2c Ddr3 (1600Mhz)Oc Vga/Hdmı Pcıe 2.0 1150P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.084,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3084.60
Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: netsipariş

3.136,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 3136.40
Quadro H81-A2C 1150P Ddr3 Ses Glan Hdmı/Vga Sata2 Usb3.0 Matx 3.106,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3116.3
Quadro H81-A2c 1150P Ddr3 Ses Glan Hdmı/Vga Sata2 Usb3.0 Matx

Satıcı: Netsiparis

3.161,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3161.70
Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: Mavilim Elektronik

3.199,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 3199.97
Quadro Intel H81-A2C Soket LGA1150 DDR3 1600 Mhz VGA HDMI Anakart

Satıcı: netsiparis

3.275,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3275.33
Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: SMALLMAN

3.233,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3243.14
Quadro Intel H81-A2C Soket LGA1150 DDR3 1600 Mhz VGA HDMI Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.306,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3306.74
Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: NETSİPARİS

3.403,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3403.70
Quadro H81-A2C DDR3 GLan HDMI,VGA 4x Sata3 16X PCIe 1150p Anakart

Satıcı: Smallman

3.413,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3413.00
Quadro H81-A2C Ddr3 Glan Hdmi,Vga 4X Sata3 16X Pcie 1150P İntel Anakart

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

3.962,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3962.26

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart Temel Özellikleri

Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 2.0
• PCIe x16 Azami Hızı 16 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Yok
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 2.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 4 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart İle En Çok Karşılaştırılan Anakartlar

Quadro H81-A2C LGA 1150 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.