Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SAPPHIRE ANAKART AMD AM5 MATX NITRO+ B850M WIFI 52123-01-40G Satıcı: Amazon.com.tr
8.699,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
1 8709.64
Sapphıre Nıtro+ B850m Wıfı Amd B850 Soket Am5 Ddr5 8000+Mt/S (Oc) Wifi 6 Matx Anakart-52123-01-40G
Satıcı: TEBİLON
10.845,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
2 10845.00
SAPPHIRE NITRO+ B850M WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000+MT/s (OC) WiFi 6 mATX Anakart-52123-01-40G Satıcı: Tebilon
11.108,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 11108.44
Sapphıre Anakart Amd Am5 Matx Nıtro+ B850M Wıfı 52123-01-40G
Satıcı: TEBİLON | 3 yorum
11.598,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 11598.88
SAPPHIRE NITRO+ B850M WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000+MT/s (OC) WiFi 6 mATX Anakart- Satıcı: TEBİLON
11.598,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 11598.88
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM5 yorum