Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Turbox GameArt H310C B365 Sata,M2 Ddr4 3200MHz Usb 3.0 Dvi Vga Hdmi Ses G.Lan 1151P 6.7.8.9. Gen Anakart Satıcı: Atombilişim
2.661,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 2661.14
Turbox Gameart H310c B365 Sata,m2 Ddr4 3200mhz Usb 3.0 Dvi Vga Hdmi Ses G.lan 1151p 6.7.8.9. Gen Anakart Satıcı: atombilisim
2.742,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 2742.34
Turbox Gameart H310c B365 Sata,M2 Ddr4 3200Mhz Usb 3.0 Dvi Vga Hdmi Ses G.lan 1151P 6.7.8.9. Gen Anakart
Satıcı: Atom Bilişim
2.786,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 2786.30
TURBOX GameArt H310C B365 Intel B365 3200MHz DDR4 LGA 1151 Micro ATX Anakart Satıcı: RamingTeknoloji
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 2849.00
Turbox GameArt B365 M2 Sata DDR4 2666MHz Usb 3.0 Dvi Vga Hdmi Ses G.Lan 1151P 8.9 Gen Anakart Satıcı: Atombilisim
2.948,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 2958.4
TURBOX GameArt H310C B365 Intel B365 3200MHz DDR4 LGA 1151 Micro ATX Anakart Satıcı: jetucuzal
3.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 3095.00
Turbox Gameart H310c B365 Intel B365 3200mhz Ddr4 Lga 1151 Micro Atx Anakart Satıcı: jetucuzal
3.112,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 3112.36
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM