Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: UYGUNURUNAL
1.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 1449.00 Turbox WorkTeam B85(H81) Sata M2 DDR3 1600MHz Usb 3.0 Vga Hdmi Ses Lan 1150P 4.Gen AnakartSatıcı: PeraBilgisayar | 34 yorum
1.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 1529.00 Turbox WorkTeam B85(H81) Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150P VGA HDMI M.2 mATX AnakartSatıcı: teknostok
1.587,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 1587.39 Turbox WorkTeam B85(H81) Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150P VGA HDMI M.2 mATX AnakartSatıcı: DrenovaBilişim
1.829,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 1829.52 Turbox WorkTeam B85(H81) Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150P VGA HDMI M.2 mATX AnakartSatıcı: core-bilgisayar
1.892,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 1892.02