Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
4
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A

Altus Beyaz Ankastre Set ALA 159 DHW + ALA 310 HW + ALA 535 HW Fiyatları

Altus Beyaz Ankastre Set Ala 310HW Fırın - ALA 159 DHW Ocak - ALA 535 HW Davlumbaz

Satıcı: Sanaleşya

14.591,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 14591.05
Altus Beyaz Cam Ankastre Set Ala 310Hw- Ala 159 Dhw Ocak-Ala 535 Hw Davlumbaz

Satıcı: Erşan Pazarlama

24.577,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 24577.30
Altus Beyaz Cam Ankastre Set Ala 310Hw- Ala 159 Dhw Ocak-Ala 535 Hw Davlumbaz

Satıcı: Sanalesya

27.812,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 27812.10
Altus Beyaz Cam Ankastre Set Ala 310HW- ALA 159 DHW Ocak-ALA 535 HW Davlumbaz

Satıcı: GaleriBeyaz

27.830,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 27830.35
Altus Beyaz Cam Ankastre Set Ala 310Hw- Ala 159 Dhw Ocak-Ala 535 Hw Davlumbaz

Satıcı: sanaleşya

28.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 28799.00
Altus Beyaz Cam Ankastre Set Ala 310Hw- Ala 159 Dhw Ocak-Ala 535 Hw Davlumbaz

Satıcı: Galeribeyaz

28.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 28799.00
Altus Ala 310 Hw Beyaz Ankastre Fırın. Ala 535 Hw Beyaz Cam Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz. Ala 159 Dhw 65 cm Ankastre Ocak

Satıcı: Galeri Beyaz | 6 yorum

29.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 29589.00
Altus Ala 310 Hw Beyaz Ankastre Fırın. Ala 535 Hw Beyaz Cam Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz. Ala 159 Dhw 65 cm Ankastre Ocak

Satıcı: Sanaleşya | 6 yorum

30.269,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 30269.55
Altus ALA 310HW - ALA 159 DHW - ALA 535 HW Beyaz Cam Ankastre Set

Satıcı: GaleriBeyaz

30.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 30499.00
Altus ALA 310HW - ALA 159 DHW - ALA 535 HW Beyaz Cam Ankastre Set

Satıcı: markabizdedir

44.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 44400.00

Altus Beyaz Ankastre Set ALA 159 DHW + ALA 310 HW + ALA 535 HW Fiyat Geçmişi

Altus Beyaz Ankastre Set ALA 159 DHW + ALA 310 HW + ALA 535 HW Temel Özellikleri

4
A
Davlumbaz Kademe Sayısı:
3 kademe

Altus Beyaz Ankastre Set ALA 159 DHW + ALA 310 HW + ALA 535 HW Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu ALA 310 HW
• Fırın Fonksiyon Sayısı 4
• Fırın Hacmi 65 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Izgara Var
• Saat Yok
• Fırın Rengi Beyaz

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu ALA 159 DHW
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 65 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Küçük Göz Verimi 1 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Beyaz
• Ocak Yüksekliği 46 mm
• Ocak Genişliği 646 mm
• Ocak Derinliği 524 mm
• Ocak Ağırlığı 12.2 kg

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu ALA 535 HW
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Mekanik
• En Yüksek Emiş 432 m³/sa
• En Düşük Ses 55 dB
• En Yüksek Ses 63 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 3 kademe
• Davlumbaz Enerji Sınıfı C
• Davlumbaz Rengi Beyaz
• Davlumbaz Yüksekliği 350 mm
• Davlumbaz Genişliği 596 mm
• Davlumbaz Derinliği 386 mm
• Davlumbaz Ağırlığı 10.4 kg

Altus Beyaz Ankastre Set ALA 159 DHW + ALA 310 HW + ALA 535 HW Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Gürkan Öz Profil Resmi

23 yorum

Gürkan Öz Sadece fırın fiyatı 9 bin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Gürkan Ö* Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.