Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
4
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Genişliği:
594 mm

Altus Inox Ankastre Set ALA 181 GID + ALA 310 I + ALA 522 I Fiyatları

Altus New Inox 3 Lü Ankastre Set (Ala 310 I - Ala 181 Gıd - Ala 522 I)

Satıcı: İstanbul Ankastre

18.363,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 18363.10
Altus Inox 3 Lü Ankastre Set ( Ala 310 I - Ala 181 Gıd - Ala 522 I )

Satıcı: Final Price | 2 yorum

19.366,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 19366.32
Altus New Inox 3 Lü Ankastre Set (Ala 310 I - Ala 181 Gıd - Ala 522 I) - Silikon Yanmaz Yapışmaz Pişirme Matı İle Birlikte

Satıcı: Hodripazar

20.492,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 20492.90
Altus New Inox 3 Lü Ankastre Set (Ala 310 I - Ala 181 Gıd - Ala 522 I) - Silikon Yanmaz Yapışmaz Pişirme Matı ile Birlikte

Satıcı: Final Price | 2 yorum

20.500,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 20500.92
Altus İnox Ankastre Set 522 İnox Davlumbaz - 181 Gid Metal Ocak - 310 İnox Firin ( Su Aritma Sürahisi Hediyeli)

Satıcı: Sanaleşya

21.724,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 21724.75
Altus İnox Ankastre Set 522 İnox Davlumbaz - 181 Gid Metal Ocak - 310 İnox Firin ( Su Aritma Sürahisi Hediyeli)

Satıcı: GaleriBeyaz

21.724,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 21724.75
Altus İnox Ankastre Set 522 İnox Davlumbaz - 181 Gid Metal Ocak - 310 İnox Firin ( Su Aritma Sürahisi Hediyeli)

Satıcı: Galeribeyaz

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 22499.00
Altus İnox Ankastre Set 522 İnox Davlumbaz - 181 Gid Metal Ocak - 310 İnox Firin ( Su Aritma Sürahisi Hediyeli)

Satıcı: sanaleşya

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 22499.00
Altus ALA 310 I - ALA 181 GID - ALA 522 I 3 Lü Ankastre Set Inox

Satıcı: istanbulankastreltd

22.506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 22506.00

Altus Inox Ankastre Set ALA 181 GID + ALA 310 I + ALA 522 I Fiyat Geçmişi

Altus Inox Ankastre Set ALA 181 GID + ALA 310 I + ALA 522 I Temel Özellikleri

4
594 mm
Fırın Enerji Sınıfı:
A

Altus Inox Ankastre Set ALA 181 GID + ALA 310 I + ALA 522 I Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu ALA 310 I
• Fırın Fonksiyon Sayısı 4
• Fırın Hacmi 65 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Saat Yok
• Fırın Rengi Inox
• Fırın Yüksekliği 595 mm
• Fırın Genişliği 594 mm
• Fırın Derinliği 567 mm
• Fırın Ağırlığı 25.4 kg

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu ALA 181 GID
• Ocak Yapısı Klasik Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 60 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Ocak Izgara Tipi İkili Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Rengi Inox
• Ocak Yüksekliği 39 mm
• Ocak Genişliği 580 mm
• Ocak Derinliği 510 mm
• Ocak Ağırlığı 7.2 kg

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu ALA 522 I
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Piramit
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Mekanik
• En Yüksek Emiş 480 m³/sa
• En Yüksek Ses 68 dB
• Davlumbaz Enerji Sınıfı A
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı C
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı C
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Davlumbaz Enerji Tüketimi 52 kWh/yıl
• Davlumbaz Rengi Inox
• Davlumbaz Yüksekliği 748 mm
• Davlumbaz Genişliği 600 mm
• Davlumbaz Derinliği 500 mm
• Davlumbaz Ağırlığı 8.6 kg

Altus Inox Ankastre Set ALA 181 GID + ALA 310 I + ALA 522 I Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.