Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
9
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A+

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 Fiyatları

Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Beyaz Set (Sc406-Wfa + Qep64cb +D078-Sa) - Döküm Izgara / 65 Cm Ocak

Satıcı: LaLGroup

30.514,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 30514.60
Ferre 3lü Cam Ankastre Set Steam Plus 65 Serisi Beyaz Renk A+ Enerji Sınıfı Modern Tasarım (QEP64CB-SC406-D078SA)

Satıcı: biankastre | 1 yorum

35.358,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 35358.96
Ferre Steamart-Fryart Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D078) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: biankastre

32.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 32249.00
Ferre 3lü Cam Ankastre Set Steam Plus 65 Serisi Beyaz Renk A+ Enerji Sınıfı Modern Tasarım (QEP64CB-SC406-D078SA)

Satıcı: AnkastreGO | 1 yorum

35.800,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 35800.35
Ferre Steamart-Fryart Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D078 ) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: AnkastreGO

35.030,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 35030.45
Ferre STEAMART-FRYART Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D078 ) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: AnkastreGO

35.030,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 35030.45
Ferre STEAM PLUS 65 SERİSİ 3LÜ CAM ANKASTRE SET ()

Satıcı: AnkastreGo

38.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 38495.00
Ferre Steamart-Fryart Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D078) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: AnkastreGo

38.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 38495.00
Ferre Steamart-Fryart Serisi Beyaz Ankastre Set SC406-WFA - QEP64CB - D078

Satıcı: AnkasTReGo

38.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 38495.00

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 Fiyat Geçmişi

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 Temel Özellikleri

9
A+
Davlumbaz Kademe Sayısı:
3 kademe

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu QEP64CB
• Fırın Fonksiyon Sayısı 9
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A+
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Beyaz

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu SC406 WFA
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 65 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Beyaz

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D078
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 500 m³/sa
• Davlumbaz Kademe Sayısı 3 kademe
• Davlumbaz Rengi Beyaz

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 İle En Çok Karşılaştırılan Ankastre Setler

Ferre Art Serisi Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D078 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.