Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
9
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A+

Ferre Artline Beyaz Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D064-SA Fiyatları

Ferre Fryart Artline Steam Qep64cb - Sc406-Wfa - D064-Sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Beyaz

Satıcı: MeHomeBeyazEşya

31.269,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 31269.50
Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Beyaz Set (Sc406-Wfa + Qep64cb +D064-Sa) - Döküm Izgara / 65 Cm Ocak

Satıcı: LaLGroup

31.674,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 31674.40
Ferre STEAMART-FRYART-SILENTART Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D064-SA ) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: BAKSERLTD

31.840,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 31840.90
Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D064-SA ) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: Makroreyon

31.849,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 31849.09
Ferre Fryart Artline Steam QEP64CB - SC406-WFA - D064-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Beyaz

Satıcı: MakroReyon

31.919,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 31919.05
Ferre Beyaz Ankastre Set (SC406-WFA + QEP64CB +D064-SA) Döküm Izgara 65 cm Enerji Sınıfı A Modern Tasarım

Satıcı: LaLGroup | 23 yorum

32.780,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 32780.64
Ferre Beyaz Ankastre Set (SC406-WFA + QEP64CB +D064-SA) Döküm Izgara 65 cm Enerji Sınıfı A Modern Tasarım

Satıcı: Batıege Dayanıklı Tüketim Malları | 23 yorum

32.796,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 32796.45
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cb - Sc406-wfa - D064-sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Beyaz

Satıcı: biankastre

33.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 33299.00
Ferre STEAMART-FRYART-SILENTART Serisi Beyaz Set (SC406-WFA + QEP64CB +D064-SA ) - Döküm Izgara / 65

Satıcı: biankastre

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 33499.00
Ferre QEP64CB - SC406-WFA - D064-SA Fryart Artline Steam Beyaz Ankastre Set

Satıcı: MakroReyon

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 34999.00
Ferre Beyaz Ankastre Set (D064 SA - SC406 WFA - QEP64CB Fryart Steam & Airfry )

Satıcı: Acarlar Online

43.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 43150.00

Ferre Artline Beyaz Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D064-SA Fiyat Geçmişi

Ferre Artline Beyaz Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D064-SA Temel Özellikleri

9
A+
Davlumbaz Kademe Sayısı:
4 kademe

Ferre Artline Beyaz Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D064-SA Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu QEP64CB
• Fırın Fonksiyon Sayısı 9
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A+
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Beyaz

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu SC406 WFA
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 65 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Beyaz

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D064-SA
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 450 m³/sa
• En Düşük Ses 36 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 4 kademe
• Davlumbaz Rengi Beyaz

Ferre Artline Beyaz Ankastre Set SC406 WFA + QEP64CB + D064-SA Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.