Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
7
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Genişliği:
600 mm

Ferre Fryart Artline Gri Ankastre Set CS208-FA + QEP63CPR + D079-SA Fiyatları

Ferre Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (CS208-FA + QEP63CPR +D079-SA) - Emaye Izgara / Kademeli Musluk

Satıcı: ANKASTREESHOP

26.505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 26505.00
Ferre Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (Cs208-Fa + Qep63cpr +D079-Sa) - Emaye Izgara / Kademeli Musluk

Satıcı: LaLGroup

26.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 26301.00
Ferre Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (CS208-FA + QEP63CPR +D079-SA ) - Emaye Izgara / Kademeli Musluk

Satıcı: Makroreyon

26.662,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 26662.09
Ferre FryArt Artline QEP63CPR - CS208-FA - D079-SA 7 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: MakroReyon

27.169,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 27169.05
Ferre Fryart Artline QEP63CPR - CS208-FA - D079-SA 7 Prog. Dijital Turbo Ankastre Set - Gri

Satıcı: Batıege Dayanıklı Tüketim Malları

27.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 27518.70
Ferre Fryart Artline Qep63cpr - Cs208-Fa - D079-Sa 7 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: Makroreyon

28.312,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 28312.70
Ferre FRYART-SILENTART Serisi Gri Set (CS208-FA + QEP63CPR +D079-SA ) - Emaye Izgara / Kademeli Musluk

Satıcı: LALGROUP

30.424,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 30424.94
Ferre FryArt Artline QEP63CPR - CS208-FA - D079-SA 7 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: Makroreyon

31.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 31599.00

Ferre Fryart Artline Gri Ankastre Set CS208-FA + QEP63CPR + D079-SA Fiyat Geçmişi

Ferre Fryart Artline Gri Ankastre Set CS208-FA + QEP63CPR + D079-SA Temel Özellikleri

7
600 mm
Fırın Enerji Sınıfı:
A
Davlumbaz Kademe Sayısı:
3 kademe

Ferre Fryart Artline Gri Ankastre Set CS208-FA + QEP63CPR + D079-SA Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu QEP63CPR
• Fırın Fonksiyon Sayısı 7
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Gri
• Fırın Yüksekliği 600 mm
• Fırın Genişliği 600 mm
• Fırın Derinliği 570 mm

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu CS208-FA
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 60 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Gri
• Ocak Yüksekliği 55 mm
• Ocak Genişliği 580 mm
• Ocak Derinliği 510 mm

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D079-SA
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 300 m³/sa
• En Düşük Ses 43 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 3 kademe
• Davlumbaz Enerji Sınıfı A+
• Davlumbaz Rengi Gri
• Davlumbaz Yüksekliği 772 mm
• Davlumbaz Genişliği 595 mm
• Davlumbaz Derinliği 345 mm

Ferre Fryart Artline Gri Ankastre Set CS208-FA + QEP63CPR + D079-SA Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.