Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
9
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 Fiyatları

Ferre Fryart Hava Fritözü Fonksiyonlu Beyaz 3'Lü Ankastre Set ( Xe63cb-Ss206-D064)

Satıcı: Biankastre

29.163,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 29163.90
Ferre Fryart Hava Fritözü Fonksiyonlu Beyaz 3'lü Ankastre Set ( SA )

Satıcı: biankastre

29.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 29979.00
Ferre Fryart Hava Fritözü Fonksiyonlu Beyaz 3'lü Ankastre Set ( XE63CB-SS206-D064 )

Satıcı: biankastre | 23 yorum

30.074,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 30074.48
Ferre Fryart Ss Serisi Beyaz Set (SS206 + XE63CB +D064 ) - Kare Emaye Izgara

Satıcı: biankastre | 13 yorum

31.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 31499.00
Ferre FryArt Serisi - SilenArt Ankastre Set ( XE63CB + SS206 + D064 -SA)

Satıcı: Royal Mutfak

33.051,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 33051.20
Ferre Fryart Serisi - Silenart Ankastre Set ( Xe63cb + Ss206 + D064 -Sa)

Satıcı: Royal Mutfak

33.157,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 33157.40
Ferre Fryart Beyaz Set ( D064 Beyaz Davlumbaz -SS206 Beyaz Ocak- XE63CB Fryart Beyaz Fırın)

Satıcı: ucuz adres 07

33.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 33725.00
Ferre FryArt & FlowArt Alpin Sessiz Davlumbaz Beyaz Ankastre Set ( D064-SA + SS206 + XE63CB )

Satıcı: Royal Mutfak

33.830,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 33830.16

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 Fiyat Geçmişi

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 Temel Özellikleri

9
A
Davlumbaz Kademe Sayısı:
3 kademe

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu XE63CB
• Fırın Fonksiyon Sayısı 9
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Çocuk Kilidi Var
• Fırın Enerji Sınıfı A
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Beyaz

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu SS206
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 60 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Yok
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Beyaz

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D064
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 500 m³/sa
• En Yüksek Ses 66 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 3 kademe
• Davlumbaz Enerji Sınıfı D
• Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı E
• Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı F
• Aydınlatma Verimlilik Sınıfı A
• Davlumbaz Enerji Tüketimi 63 kWh/yıl
• Davlumbaz Rengi Beyaz

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 İle En Çok Karşılaştırılan Ankastre Setler

Ferre Fryart Beyaz Ankastre Set SS206 + XE63CB + D064 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.