Ocak Tipi:
Ocak Yapısı:
Davlumbaz Tipi:
Fırın Hacmi:
Fırın Fonksiyon Sayısı:
9
Ocak Sınıfı:
Davlumbaz Sınıfı:
Fırın Enerji Sınıfı:
A+

Ferre Fryart Ankastre Set SC408 WFA + QEP64CPR + D065-SA Fiyatları

Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (SC408-WFA + QEP64CPR +D065-SA) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: BakserLTD | 8 yorum

29.294,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 29294.07
Ferre Fryart Artline Steam QEP64CPR-SC408-WFA-D065-SA 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set

Satıcı: smartteknolojii

29.516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 29516.00
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cpr - Sc408-Wfa - D065-Sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: SMART PAZARLAMA

30.194,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 30194.30
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cpr - Sc408-Wfa - D065-Sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: MeHomeBeyazEşya

31.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 31359.10
Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (SC408-WFA + QEP64CPR +D065-SA) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: Serçe Home | 8 yorum

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 32550.00
Ferre Fryart Artline Steam Qep64cpr - Sc408-wfa - D065-sa 9 Prog. Dijital Turbo Ank. Set - Gri

Satıcı: biankastre

32.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 32649.00
Ferre STEAMART-FRYART-SILENTART Serisi Gri Set (SC408-WFA + QEP64CPR +D065-SA ) - Döküm Izgara / 65

Satıcı: biankastre

32.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 32799.00
Ferre Steamart-Fryart-Sılentart Serisi Gri Set (SC408-WFA + QEP64CPR +D065-SA) - Döküm Izgara / 65 cm Ocak

Satıcı: Batıege Dayanıklı Tüketim Malları

34.136,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 34136.75

Ferre Fryart Ankastre Set SC408 WFA + QEP64CPR + D065-SA Fiyat Geçmişi

Ferre Fryart Ankastre Set SC408 WFA + QEP64CPR + D065-SA Temel Özellikleri

9
A+
Davlumbaz Kademe Sayısı:
4 kademe

Ferre Fryart Ankastre Set SC408 WFA + QEP64CPR + D065-SA Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FIRIN ÖZELLİKLERİ

• Fırın Ürün Kodu QEP64CPR
• Fırın Fonksiyon Sayısı 9
• Fırın Hacmi 78 lt
• Fırın Enerji Sınıfı A+
• Fırın Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var
• Fırın Rengi Gri

OCAK ÖZELLİKLERİ

• Ocak Ürün Kodu SC408 WFA
• Ocak Yapısı Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ocak Sınıfı 65 cm
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• LPG Uyumu Var
• Ocak Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Göz Adedi 4
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Elektrikli Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Ocak Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Ocak Rengi Gri

DAVLUMBAZ/ASPİRATÖR ÖZELLİKLERİ

• Davlumbaz Ürün Kodu D065-SA
• Davlumbaz Tipi Duvar Tipi
• Davlumbaz Şekli Eğimli
• Davlumbaz Sınıfı 60 cm
• Davlumbaz Kontrol Tipi Dokunmatik
• En Yüksek Emiş 450 m³/sa
• En Düşük Ses 36 dB
• Davlumbaz Kademe Sayısı 4 kademe
• Davlumbaz Rengi Gri

Ferre Fryart Ankastre Set SC408 WFA + QEP64CPR + D065-SA Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.